Manikúra

Miluše Nigrínová - tel.: 777 843 037, Lenka Červíková - tel.: 604 192 130

Pojem manikúra vznikl z latinského manus-ruka a kúra-péče. Ruce jsou naší vizitkou a nepostradatelným pracovním nástrojem, proto by péče o ruce měla být samozřejmností. Péče o ruce je velmi starým řemeslem jež užívaly již ve starém Egyptě, také v antice byla tato profese na vysoké úrovni. Byla určena vyšším vrstvám. Součástí péče o ruce byla správná hygiena, bylinné koupele, masáž rukou. Důležitá byla i ochrana rukou.

 

V severních částech světa si lidé mazali ruce oleji a balili je do kožešin. Naproti tomu v jižních částech si lidé mazali ruce jako ochranu před vysušením. Z rozvoje přišel pokrok i do tohoto odvětví a v 19.století již došlo ke vzniku prvních salónů. Ve 20. století se z těchto salónů stala nehtová studia, kde se začala provádět i nehtová modeláž.

V dnešní době je manikúra nedílnou součástí péče o tělo. Je vhodná pro ženy, muže i děti.

Po provedení manikúry je možné přírodní nehty zdobit lakováním a rovněž shellacem. Shelac je lak, který se v tenkých vrstvách nanáší na nehet a vytvrzuje se v UV- lampě. Vydrží minimálně 12 dní, delší doba záleží na kvalitě nehtů. Tato procedura neničí přírodní nehet.

Kromě klasické manikúry Vám nabízíme japonskou manikúru P-Shine, tedy speciální způsob leštění nehtů, který zároveň nehty vyživuje. Jejím výsledkem jsou krásné a zdravé nehty. Nehty jsou krásně lesklé, na povrchu nehtu vznikne tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň chrání nehet proti odplavování přirozených lipidů a zabraňuje tak vysušování nehtu. Proto je kromě zvýšení pevnosti a pružnosti nehtového lůžka vysoce účinnou prevencí proti třepení a lámání nehtů. Metoda je časově nenáročná (30 – 45 minut).

Tuto speciální techniku je možné aplikovat jak na zdravé nehty, tak na nehty poškozené. Právě aplikace P-Shine se doporučuje po sejmutí gelových nehtů jako ozdravná kúra.

P-Shine

ukazováček přírodní, prostředníček po aplikaci P-Shine

Manikúru si můžete zpříjemnit a prodloužit další službou, kterou máme v nabídce a tou je:

NOVINKA - GALVANIC SPA BODY péče o pokožku rukou

Omlazení a zpevnění pokožky - likviduje celulitidu, tukové polštáře, zpevňuje, omlazuje pokožku 10x silněji. Galvanic Body Spa využívá účinků pulsujícího galvanického proudu v kombinaci s exkluzivní technologií ageLOC, která je zaměřena na základní zdroje stárnutí. Ošetření vyhlazuje a omlazuje pokožku, zbavuje tělo toxinů, redukuje zjevnost celulitidy a tukových polštářků, vyhlazuje a zpevňuje povislou kůži na pažích.

Účinky

  • zpevňuje povislé paže
  • vyhlazuje celulitidu
  • omlazuje pokožku
  • stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku

Nabízíme možnost zpříjemnit si manikúru spojením s další procedurou jako např. masáž rukou, peeling nebo parafínový zábal.

Garant pro obor modeláž nehtů, manikúra, pedikúra

Nabízíme garanci pro začínající manikérky a pedikérky. Zájemci prosím volejte na tel.: 777 843 037, nebo 604 192 130.

Miluše Nigrínová - tel.: 777 843 037

email: miluse.nigrinova@seznam.cz

Lenka Červíková - tel.: 604 192 130

email: lenka.cervik@volny.cz

REKVALIFIKAČNÍ KURZY

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA