Kosmetika

tel.: 475 220 372

KLASICKÁ KOSMETIKA

Úprava a pěstění těla, udržování zdravé pokožky v dobrém stavu, napravování jejích lehčích vad. Kosmetika preventivní zlepšuje odolnost pokožky proti agresivním vlivům prostředí. Kosmetika reparativní napravuje drobné kosmetické vady. Kosmetika dekorativní se zabývá především líčením.

masáž obličeje

 

Provádíme tyto kosmetické kroky:

odlíčení, změkčovadlo, čištění, masáž obličeje, peeling, maska, krém, parafínová maska, barvení obočí, barvení řas, úprava obočí

 

Používané značky kosmetiky: MAKO, SynCare

Kosmetické výrobky si můžete prohlédnout zde

 

LÉČEBNÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

Jedná se o lifting bez anestezie - nahrazuje ošetření botoxem.

Představujeme Vám metodu léčebného ošetření obličeje - RADIOFREKVENCE, při níž se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, k redukcei tukové tkáně v obličeji - zejména redukce podbradku!

Je to první neinvazivní technika, která okamžitě s trvalým účinkem vypíná pleť. Jedná se o typ energie přenášené elektromagnetickými vlnami. Okamžitým efektem aplikované radiofrekvence je smršťování kolagenu. Cílem ošetření je postupně dosáhnout obnovení struktury hloubkového kolagenu a vytvoření nových vláken, která nahradí vlákna stará. Díky těmto novým vláknům získají tkáně opět pružnost.

Více o léčebném ošetření radiofrekvence zde >>

 

Čištění pleti přístrojem ageLOC LumiSpa

Systém ageLOC LumiSpa jemně a přesto důkladně čistí pleť od nečistot ze životního prostředí a make-upu, a to díky svému vlastnímu dvousměrnému pohybu při čištění.

Spolu s přístrojem ageLOC LumiSpa se k čištění pleti používá speciálně navržený aktivující čistící přípravek.

Díky své měkké silikonové hlavici se přístroj ageLOC LumiSpa pohybuje s přesně takovou frekvencí, která je potřebná k tomu, aby mělo příznivý účinek na pleť, což vede k jejímu hladšímu a jemnějšímu vzhledu.

Přístroj ageLOC LumiSpa spolu se speciálním čistícím přípravkem

 • odstraňuje hrubší části pokožky
 • odstraňuje odumřelé kožní buňky
 • aktivuje a oživuje unavenou pleť

Výsledkem je:

zmírnění vzhledu pórů, vyhlazení, jemnost, rozzářenost, jas, svěžest, důkladně vyčištěná pleť

Tento přístroj je výborným pomocníkem pro čištění pleti před ošetřením galvanickou žehličkou na obličej, přístrojem ageLOC Edidtion Nu Skin Galvanic Spa Systém II.

 

Galvanická žehlička na obličej

Exkluzivní patentovaná technologie vám poskytne ošetření prostřednictvím přístroje ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a speciálně vytvořených obličejových gelů.

Předošetřující gel pomáhá odstranit nečistoty, takže vaše póry mohou opět dýchat, a připraví vaši pleť na ošetřující gel. Složení ošetřujícího gelu přináší všechny blahodárné účinky gelu a navíc technologii ageLOC®, patentovou směs anti-ageingových přísad, která pomáhá zpomalit známky stárnutí u jejich zdroje.

Přínosné složky se do pokožky dodávají účinněji prostřednictvím galvanického proudu. Obnovují přirozenou funkci pokožky tím, že odstraňují nečistoty a podporují buněčnou energii. Umožňují tak obnovu pokožky.

 • hloubkové čištění pleti (nejen při potížích s akné)
 • proti pigmentovým skvrnám, akné, kruhům pod očima
 • vypínání pleti

Dosáhněte výsledků, které můžete vidět už nyní, a výhod, které přetrvají do budoucna.

GALVANIC - ŽEHLIČKA NA VRÁSKY

 

Galvanická žehlička na tělo

Díky přístroji ageLOC Galvanic Body Spa, kterým provádíme ošetření pokožky těla, pomocí galvanickiého produ posílíme přísun anti-ageingových složek do pokožky. Optimalizovaný pulsující galvanický proud asistuje při stimulaci pokožky, pomáhá ji očistit a osvěžit, a tím snížit viditelné známky stárnutí pleti.

Ošetřující gel - ageLOC® Body Shaping Gel:

 • Směs ageLOC® se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí, aby tak zachovala mladistvý vzhled a omezila projevy stárnutí.
 • Navržen tak, aby pomohl osvěžit a očistit pokožku, zatímco redukuje viditelné známky stárnutí.
 • Pomáhá minimalizovat a zjemnit viditelné projevy tukových polštářků a celulitidy s výsledkem štíhlejšího, vytvarovaného vzhledu.
 • Vyrovnává vzhled dolíčků v kůži.
 • Zlepšuje vzhled pevnosti kůže s výsledkem mladistvěji vypadající pokožky.

Následná péče - ageLOC® Dermatic Effects:

 • ageLOC® se zaměřuje na základní zdroje stárnutí, tak aby zachoval mladistvý vzhled a omezil projevy stárnutí.
 • Pomáhá vyhladit zjevnost tukových polštářků a celulitidy pro dosažení štíhlejšího vzhledu těla.
 • Zlepšuje vzhled pevnosti kůže s výsledkem mladistvěji vypadající pokožky.
 • Pomáhá zvýšit buněčnou obnovu, která je nezbytná pro navrácení pokožky k její přirozené a zářivé textuře.
 • Špičková optická technologie okamžitě rozptyluje světlo, což pomáhá k hladšímu vzhledu pokožky a ke zlepšení celkového dojmu z jejího povrchu.
 • Hydratuje a pomáhá vyhladit pokožku.

 

Více o Galvanické žehličce na obličej a Galvanické žehličce na tělo zde >>

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA