Radiofrekvence

Co to je radiofrekvence?

Radiofrekvenční ošetření pokožky je metoda, při níž se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, k redukci tukové tkáně v obličeji, velmi vhodné při redukci podbradku. Radiofrekvenci lze aplikovat speciální hlavicí také na tělové partie a zde velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na ošetřených částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě...). Výborné výsledky jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, kde došlo k rychlému úbytku váhy apod.

 

Jak funguje radiofrekvence?

Účinek radiofrekvence na ošetřovanou tkáň spočívá v tom, že stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu. Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry, která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, napínají se kolagenová vlákna. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti, zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení.

Jak probíhá radiofrekvenční ošetření?

Ošetření probíhá u obličeje i tělových partií prakticky stejně. Na ošetřovanou partii se nanese gel, pomalým pohybem se přejíždí po pokožce pomocí speciální hlavice, kterou je umožněn přenos radiofrekvenční energie do kůže. Během ošetření klient leží v pohodlné poloze. Ošetření obličeje trvá 15 – 30 min, tělové partie 30 – 40 min. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Při ošetření obličeje předchází odlíčení, tonizace pokožky. Po ošetření se na pokožku aplikuje lehký hydratační krém.

Jaké jsou účinky radiofrekvence?

Přináší vynikající výsledky již od prvního sezení. Obličej a dekolt znovu získají výraz, jas a mladistvý vzhled. Pokožka bude jemnější, viditelně bez vrásek a ochablosti.

Při aplikaci na tělové partie je pokožka viditelně pevnější a pružnější, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, k redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování.

Je radiofrekvence bezpečná?

Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění a sauna. Samozřejmě existuje seznam kontraindikací této procedury (viz níže), pro tyto klienty samozřejmě vhodná není.

Kontraindikace:

  • těhotenství a kojení
  • horečnaté stavy
  • vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor
  • rakovina či jiná nádorová onemocnění
  • oslabený imunitní systém
  • onemocnění jater a ledvin
  • dermální výplně obsahující matakrylát
  • poruchy integrity kůže ošetřované v ošetřované oblasti
  • nemoci pojivové tkáně

Je radiofrekvence bolestivá?

Je to zcela nebolestivá naopak díky prohřívání velice příjemná procedura, při které se zcela můžete oddat odpočinku. Po ošetření je díky prohřátí pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době.

Kolik aplikací je třeba?

Počet sezení je různý a bude záležet na stavu pleti každého zákazníka a také jeho náročnosti co se týče výsledku. Za potřebných však bývá považováno 4 - 6 sezení, pro optimální výsledek 6 – 12. Frekvence sezení je zhruba 1x týdně, nejmenší časový odstup 5 dní.

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA